Het Sobumid Team

Onze persoonlijke aanpak en een vaste dossierbeheerder maakt van Sobumid een sociaal bureau waar de klant centraal staat. We zijn trots op onze medewerkers en stellen ze graag aan u voor.

Het Sobumid Team

Onze persoonlijke aanpak en een vaste dossierbeheerder maakt van Sobumid een sociaal bureau waar de klant centraal staat. We zijn trots op onze medewerkers en stellen ze graag aan u voor.

Zij staan dagelijks voor u klaar

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@sobumid.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@sobumid.be,

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@sobumid.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 35

Isabel Oosterlynck: Dossierbeheerder,

isabel.oosterlynck@sobumid.be,

051 26 76 39

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@sobumid.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@sobumid.be,

051 267 628

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@sobumid.be,

051 267 630

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@sobumid.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@sobumid.be,

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@sobumid.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 35

Isabel Oosterlynck: Dossierbeheerder,

isabel.oosterlynck@sobumid.be,

051 26 76 39

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@sobumid.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@sobumid.be,

051 267 628

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@sobumid.be,

051 267 630

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@sobumid.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@sobumid.be,

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@sobumid.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 35

Isabel Oosterlynck: Dossierbeheerder,

isabel.oosterlynck@sobumid.be,

051 26 76 39

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@sobumid.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@sobumid.be,

051 267 628

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@sobumid.be,

051 267 630

Word jij onze collega?