Het Sobumid Team

Onze persoonlijke aanpak en een vaste dossierbeheerder maakt van Sobumid een sociaal bureau waar de klant centraal staat. We zijn trots op onze medewerkers en stellen ze graag aan u voor.

Het Sobumid Team

Onze persoonlijke aanpak en een vaste dossierbeheerder maakt van Sobumid een sociaal bureau waar de klant centraal staat. We zijn trots op onze medewerkers en stellen ze graag aan u voor.

Zij staan dagelijks voor u klaar

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@liantis.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@liantis.be

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@liantis.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@liantis.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@liantis.be,

051 26 76 35

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@liantis.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@liantis.be,

051 33 51 50

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@liantis.be,

051 26 76 30

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@liantis.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@liantis.be

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@liantis.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@liantis.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@liantis.be,

051 26 76 35

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@liantis.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@liantis.be,

051 33 51 50

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@liantis.be,

051 26 76 30

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@liantis.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@liantis.be

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@liantis.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@liantis.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@liantis.be,

051 26 76 35

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@liantis.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@liantis.be,

051 33 51 50

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@liantis.be,

051 26 76 30

Word jij onze collega?