Alles wat u van een sociaal bureau mag verwachten

Alles wat u van een sociaal bureau mag verwachten

Sobumid is een erkend sociaal bureau, gespecialiseerd in personeelsadministratie, loonsadministratie en sociaal juridisch advies voor zowel starters als kleine, middelgrote en grote bedrijven. Onze snelheid, integriteit en expertise bewijzen dagelijks hun meerwaarde.

Sobumid is een erkend sociaal bureau, gespecialiseerd in personeelsadministratie, loonsadministratie en sociaal juridisch advies voor zowel starters als kleine, middelgrote en grote bedrijven. Onze snelheid, integriteit en expertise bewijzen dagelijks hun meerwaarde.

Sobumid staat al 

meer dan 70 jaar voor:

Sobumid staat al 

meer dan 70 jaar voor:

woordspel met letters van sobumid

Zij staan dagelijks voor u klaar

Ann Vanryckeghem: 

Algemeen Directeur - Juridisch Adviseur,  

ann.vanryckeghem@udri.be,

051 26 76 22

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@sobumid.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@sobumid.be,

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@sobumid.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 35

Isabel Oosterlynck: Dossierbeheerder,

isabel.oosterlynck@sobumid.be,

051 26 76 39

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@sobumid.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@sobumid.be,

051 267 628

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@sobumid.be,

051 267 630

Zij staan dagelijks voor u klaar

Ann Vanryckeghem: 

Algemeen Directeur - Juridisch Adviseur,  

ann.vanryckeghem@udri.be,

051 26 76 22

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@sobumid.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@sobumid.be,

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@sobumid.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 35

Isabel Oosterlynck: Dossierbeheerder,

isabel.oosterlynck@sobumid.be,

051 26 76 39

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@sobumid.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@sobumid.be,

051 267 628

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@sobumid.be,

051 267 630

Zij staan dagelijks voor u klaar

Ann Vanryckeghem: 

Algemeen Directeur - Juridisch Adviseur,  

ann.vanryckeghem@udri.be,

051 26 76 22

Nathalie Wittenberg:
Diensthoofd, 

nathalie.wittenberg@sobumid.be,

051 26 76 38

Didier Beerland: Klantenboekhouding,

didier.beerland@sobumid.be,

051 26 76 31

Frederik Penninck: Dossierbeheerder,

frederik.penninck@sobumid.be,

051 26 76 34

Sigrid Demeulenaere: Dossierbeheerder,

sigrid.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 32

Isabelle Demeulenaere: Dossierbeheerder,

isabelle.demeulenaere@sobumid.be,

051 26 76 35

Isabel Oosterlynck: Dossierbeheerder,

isabel.oosterlynck@sobumid.be,

051 26 76 39

Sylvie Vandezande: Dossierbeheerder,

sylvie.vandezande@sobumid.be,

051 26 76 37

Alexander Werbrouck: Administratief medewerker,

alexander.werbrouck@sobumid.be,

051 267 628

Eveline Verleden:
Functioneel analist,

eveline.verleden@sobumid.be,

051 267 630

Ook een job bij Sobumid?